05. Dez 2021 Cross-Country International du CSL 2021 - Luxembourg

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
2284
?? ??
??
SWE
2011
CLK
242
DEWEZ Maxime
AC DAMPICOURT
BEL
2002
CLL
223
MONTEIRO DA FONSECA Marco
AC DAMPICOURT
BEL
1968
CLM
254
DI CATO Fabien
AS Cheminots METZ
FRA
1973
CLL
423
MERABET Imrane
Ath. Sud Messin
FRA
2006
CLM
424
MERABET Myriéme
Ath. Sud Messin
FRA
2007
CLM
421
MILLUZZO Eva
Ath. Sud Messin
FRA
2010
CLM
420
KORANI Tom
Ath. Sud Messin
FRA
2010
CLM
419
KORANI Emma
Ath. Sud Messin
FRA
2007
CLM
418
GRAND-MAIRE Arnaud
Ath. Sud Messin
FRA
2007
CLM
257
PELICCIONE Matéo
Ath. Sud Messin
FRA
2010
CLM
255
MERABET Assia
Ath. Sud Messin
FRA
2011
CLK
3728
BAUSTERT Margot
CAB
LUX
2010
CLM
1145
DAIX Pol
CAB
LUX
1994
CLL
3306
KOHN Olivia
CAB
LUX
2012
CLK
2000
MORES Liz
CAB
LUX
2012
CLK
4273
GOTTARDI Mia
CAB
LUX
2012
CLK
1247
SCHEIDEN Alice
CAB
LUX
2011
CLK
4090
SCHMIT Vicky
CAB
LUX
2010
CLM
1252
ETRINGER Mathilda
CAB
LUX
2012
CLK
4244
BURGOS MIRAVALLES Olivia
CAB
ESP
2012
CLK
3400
HUREMOVIC Kiana
CAB
LUX
2011
CLK
4214
MARSON Chiara
CAB
LUX
2012
CLK
3622
WEBER PETROVA Anastasia
CAB
LUX
2010
CLM
3597
NETTI Audric
CAB
BEL
2010
CLM
3533
MAHLINGER Nahla
CAB
LUX
2011
CLK
2630
MIRANDA GOMES Eliana
CAB
POR
2013
CLK
4490
NEPOMUCENO Chelsea
CAB
LUX
2013
CLK
3581
MIRANDA RIBEIRO Eva
CAB
POR
2014
CLK
3316
SCHALBAR Lena
CAB
LUX
2014
CLK
3305
THEISEN Sophie
CAB
LUX
2014
CLK
3532
LEBLOND Julien
CAB
LUX
2013
CLK
3443
MULLER Loris
CAB
LUX
2013
CLK
4421
FROSIO Joé
CAB
LUX
2014
CLK
3863
MARSON Tim
CAB
LUX
2014
CLK
4468
GALASSO Lia-Serena
CAB
LUX
2015
CLK
4369
KOHN Elisa
CAB
LUX
2015
CLK
4466
THEISEN Marie
CAB
LUX
2016
CLK
4485
FEIPEL Lou
CAB
LUX
2015
CLK
4467
TREFOIS Maxime
CAB
LUX
2016
CLK
4489
SCOCCHI Adam
CAB
CAN/ITA
2016
CLK
4482
ABOLINS Emils Udo
CAB
LAT
2016
CLK
4422
SCHMIT Finn
CAB
LUX
2016
CLK
4487
OSWALD Pol
CAB
LUX
2016
CLK
4370
MOURA SEILER Lara
CAB
LUX
2008
CLM
1755
WALLIG Mika
CAB
LUX
2007
CLM
3021
KRÖGER Paul Lethabo
CAB
LUX
2008
CLM
2707
PANDOLFI Loris
CAB
LUX
2008
CLM
4219
MBAH PAGUI Carl Irving
CAB
ITA
2008
CLM
3607
KIEFFER Alain
CAB
LUX
1966
CLL
1447
KRUMLOVSKY Tamara
CAB
LUX
1997
CLM
3355
MIRANDA CEPA Joao Pedro
CAB
POR
2001
CLL
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
CLM
3637
THEIS Charel
CAB
LUX
2009
CLM
1287
DO CARMO Milli
CAD
LUX
2011
CLK
4381
LORANG Julie
CAD
LUX
2011
CLK
4212
MULLER Emma
CAD
LUX
2012
CLK
4446
SCHROEDER Lena
CAD
LUX
2011
CLK
4161
VILLAIN Zélie
CAD
LUX
2011
CLK
2183
SYBERTZ Elodie Maëlle
CAD
LUX
2012
CLK
4253
FOLSCHEID Lou
CAD
LUX
2011
CLK
1244
LEMOS ALEXANDRE Diego
CAD
LUX
2012
CLK
4335
MULRENNAN Patrick
CAD
LUX
2012
CLK
2532
VASYLYEV Leonid (Michy)
CAD
UKR
2012
CLK
4149
ISEKIN Mia
CAD
LUX
2009
CLM
1092
SYBERTZ Léonie Lou
CAD
LUX
2009
CLM
3616
VILLAIN Lény
CAD
LUX
2009
CLM
3288
FOLSCHEID Sophie
CAD
LUX
2010
CLM
4522
LAHR Marie
CAD
LUX
2010
CLM
1926
MAYER Lucy
CAD
LUX
2010
CLM
3650
ZEIMET Laura
CAD
LUX
2010
CLM
1644
KALMES Thierry
CAD
LUX
2009
CLM
224
KEUP Emil
CAD
LUX
2009
CLM
2424
KLEIN SCHLENTZ Bastien
CAD
LUX
2009
CLM
2967
KRECKÉ Mex
CAD
LUX
2009
CLM
4211
MULLER Fränz
CAD
LUX
2009
CLM
3386
BELLINI Louis
CAD
FRA
2009
CLM
3323
DE MENEZES CARVALHO Gabriel
CAD
POR
2010
CLM
2283
FOLSCHEID Colin
CAD
LUX
2010
CLM
3749
MULRENNAN Paul
CAD
LUX
2010
CLM
4380
CHARLET Jemma
CAD
LUX
2015
CLK
4410
LORANG Frederik
CAD
LUX
2015
CLK
4473
FASBENDER Bob
CAD
LUX
2015
CLK
4163
OSWALD Hannah
CAD
LUX
2013
CLK
4448
PROMME Nathalie
CAD
LUX
2013
CLK
4209
FERREIRA Mayline
CAD
LUX
2014
CLK
4191
MANNES Julie
CAD
LUX
2013
CLK
4162
BOUS Léonie
CAD
LUX
2013
CLK
4408
BATISTA TEIXEIRA Orlando
CAD
LUX
2013
CLK
4207
PESCH Benjamin
CAD
LUX
2013
CLK
2678
RECH Lou
CAD
LUX
2008
CLM
4521
MIRANDA CEPA Rita
CAD
POR
2008
CLM
2925
KLEIN SCHLENTZ Claire
CAD
LUX
2007
CLM
1388
HAVÉ Joy
CAD
LUX
2008
CLM
1155
MEYERS Dylan
CAD
LUX
2007
CLM
2278
FEHLEN PEREIRA Dawson
CAD
LUX
2008
CLM
1527
DE BACKER-MULLER Noah
CAD
LUX
2007
CLM
1929
STOFFEL Pol
CAD
LUX
2006
CLM
3770
GILLEN Pit
CAD
LUX
1992
CLL
3879
SCHMAL Roy
CAD
LUX
1981
CLL
2724
SCHMAL Sven
CAD
LUX
1981
CLL
2493
SANDT Caroline Kyra
CAD
LUX
2012
CLK
4524
RECH Léo
CAD
LUX
2011
CLK
4501
BETTENDORFF Emmelie
CAEG
LUX
2015
CLK
4458
BLACKBURN Siena
CAEG
GBR
2015
CLK
4094
RAACH Charlotte Catherine
CAEG
LUX
2015
CLK
4459
DESOM Camille
CAEG
LUX
2016
CLK
4500
ALTMEYER Mats
CAEG
LUX
2015
CLK
4107
KAYSER Emil
CAEG
LUX
2015
CLK
4455
FLOHR Divya
CAEG
LUX
2014
CLK
4248
GIWER Joanne
CAEG
LUX
2014
CLK
3470
KOHLL Maya
CAEG
LUX
2013
CLK
241
RECH Leyla
CAEG
LUX
2014
CLK
4499
SAUNIER Laura
CAEG
FRA
2014
CLK
4416
SCHUSTER Alyssa
CAEG
LUX
2013
CLK
3811
SIEGLE Camille
CAEG
LUX
2013
CLK
4498
ROTH David
CAEG
LUX
2013
CLK
2858
BOCK Elise
CAEG
LUX
2012
CLK
2069
KOSTER Liv
CAEG
LUX
2012
CLK
3871
MULLER Emma
CAEG
LUX
2012
CLK
4069
GLODT Charles
CAEG
LUX
2011
CLK
3294
GOERGEN Ben
CAEG
GER
2012
CLK
1238
GOERGEN Emil
CAEG
LUX
2012
CLK
4087
KOCH Jamie
CAEG
LUX
2011
CLK
4457
MC CARTNEY Nils
CAEG
LUX/FRA
2012
CLK
1262
NEISES Jim
CAEG
LUX
2011
CLK
3583
SCHUSTER Jérémy
CAEG
LUX
2012
CLK
2773
FEDERSPIEL Maurice
CAEG
LUX
2006
CLM
1386
GOERGEN Ben
CAEG
LUX
2006
CLM
1401
HEYART Tom
CAEG
LUX
2007
CLM
1744
MISCHEL Immanuel
CAEG
LUX
2008
CLM
3810
MOOG Jules
CAEG
LUX
2008
CLM
2774
PETERS Louis
CAEG
LUX
2007
CLM
2317
REDING Filip
CAEG
LUX
2007
CLM
2958
SCHILTZ Charel
CAEG
LUX
2008
CLM
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
CLM
1488
BOUWMEISTER Yveline
CAEG
NED
2008
CLM
1199
DAMASO KOHL Noemi
CAEG
LUX
2008
CLM
2480
DIESCHBOURG Lis
CAEG
LUX
2008
CLM
4018
HAU Léini
CAEG
LUX
2008
CLM
2066
HEYART Stella
CAEG
LUX
2008
CLM
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
CLM
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
CLM
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
CLM
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
CLM
2272
WARKEN Julie
CAEG
LUX
2007
CLM
1032
WEIER Clara
CAEG
LUX
2008
CLM
2318
BELLING Charlie
CAEG
LUX
2009
CLM
3062
LIMA EVORA Mélissa
CAEG
LUX
2010
CLM
1836
BOCK Guillaume
CAEG
LUX
2010
CLM
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
CLM
3917
GOERGEN Tim
CAEG
LUX
2009
CLM
2090
MOOG Paul
CAEG
LUX
2010
CLM
4222
PINTO Leo
CAEG
LUX
2010
CLM
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
CLM
2471
STEFANETTI Nick
CAEG
LUX
2010
CLM
2966
WEBER Tun
CAEG
LUX
2010
CLM
4017
HÄGELE Niklas
CAEG
LUX/GER
2006
CLM
1593
GOOSSENS Emma
CAEG
LUX
2004
CLL
1586
GOOSSENS Jill
CAEG
LUX
2004
CLL
3580
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
CLL
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
CLL
3167
SCHMIT Charel
CAEG
LUX
2003
CLL
3964
HAVÉ Mara
CAEG
LUX
2002
CLL
3631
FRIEDEN Pol
CAEG
LUX
2001
CLL
3627
MARQUES LOPES Isidro
CAEG
LUX
1974
CLM
2683
SCHILTZ Manon
CAEG
LUX
2010
CLM
4506
SOARES Amélie
CAPA
LUX
2015
CLK
4469
CARDOSO Louis
CAPA
LUX
2016
CLK
4494
ROSATI Alessio
CAPA
LUX
2015
CLK
4404
SCHNEIDER Felix
CAPA
LUX
2016
CLK
228
BAUSCH Lily-Marie
CAPA
LUX
2014
CLK
4505
SOARES Lena
CAPA
LUX
2013
CLK
4493
ROSATI Milio
CAPA
LUX
2013
CLK
4110
SCHNEIDER Theo
CAPA
LUX
2013
CLK
4156
HANSEN Malou
CAPA
LUX
2011
CLK
1273
NESEN Sophie
CAPA
LUX
2012
CLK
1631
PECHON Daria
CAPA
BEL
2011
CLK
2575
UNGEHEUER Sarah
CAPA
LUX
2011
CLK
4378
KOENIG Julien
CAPA
LUX
2012
CLK
1633
LUDOVICY Hannah
CAPA
LUX
2010
CLM
4541
BAUSCH Leo
CAPA
LUX
2009
CLM
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
CLM
4180
HUVENEERS Béryl
CAPA
LUX/BEL
2004
CLL
4047
ROLLA Filip
CAPA
POL
2003
CLL
215
FERREIRA Laura
CAPA
LUX
2012
CLK
4547
MARSON Alex
CAS
LUX
2014
CLK
4435
HOFFMANN Sophie
CAS
LUX
2014
CLK
4433
WELTER Marie Julie
CAS
LUX
2013
CLK
2260
SCHNEIDERS Amelie
CAS
LUX
2013
CLK
4546
GROBEN Loriane
CAS
LUX
2013
CLK
3955
POOS Tiana
CAS
LUX
2013
CLK
4257
GROBEN Lee-Anne
CAS
LUX
2011
CLK
4495
MARSON Sven
CAS
LUX
2012
CLK
3677
CHLECQ Ilaria
CAS
LUX
2009
CLM
2802
SCHEVERS Mara
CAS
LUX
2009
CLM
3042
DE JAGER BOOS Liane
CAS
LUX
2009
CLM
3956
POOS Yara
CAS
LUX
2010
CLM
4085
BORODKINE Ethan
CAS
LUX
2009
CLM
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
CLM
3338
CARVALHO ALVES Evan
CAS
LUX
2010
CLM
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
CLM
4249
SANTOS CARVALHEIRO José Manuel
CAS
POR
2006
CLM
1324
POTH Luca
CAS
LUX
2004
CLL
3312
SCHMIT Ben
CAS
LUX
2003
CLL
2886
HENSGEN Luc
CAS
LUX
1996
CLM
3932
DA COSTA PINTO Levi
CELTIC
LUX
2013
CLK
1539
KIEFFER Lena
CELTIC
LUX
2001
CLL
2517
USELDINGER Chloé
CELTIC
LUX
2007
CLM
2494
USELDINGER Théo
CELTIC
LUX
2010
CLM
4007
KOTECKÝ Jonáš
CELTIC
CZE
2014
CLK
4353
HEMMEN Lilly
CELTIC
LUX
2014
CLK
4491
BERNASCONI Eden
CELTIC
FRA
2013
CLK
4220
ESCHETTE Alexandre
CELTIC
LUX
2013
CLK
2639
GILLEN Noah Henri-Albert
CELTIC
LUX
2014
CLK
3510
GAJIC Neda
CELTIC
LUX
2011
CLK
2211
GILLEN Tessy Marie-Sophie
CELTIC
LUX
2011
CLK
4362
KANIVÉ Liv
CELTIC
LUX
2012
CLK
2432
KURTISI Mila
CELTIC
LUX
2011
CLK
2612
LEICK Sophy
CELTIC
LUX
2012
CLK
4178
LONGO Norah
CELTIC
BEL
2012
CLK
2428
MEIS Mara
CELTIC
LUX
2011
CLK
4517
PATTISON Lilli
CELTIC
LUX
2011
CLK
1615
REITER Anne
CELTIC
LUX
2011
CLK
1698
ARCARO DUPONT Jona
CELTIC
LUX
2012
CLK
3684
FAUST Nik
CELTIC
LUX
2012
CLK
4364
MARTINS DE ROSALES DIAZ Pablo
CELTIC
ESP
2010
CLM
231
MHRETAB Hani TEklu
CELTIC
ERI
2009
CLM
2418
SCHOEBEN Guillaume
CELTIC
LUX
2010
CLM
3999
ZIGRAND Jonathan
CELTIC
LUX
2009
CLM
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
CLM
3000
CICCONE Julia
CELTIC
ITA
2007
CLM
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
CLM
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
CLM
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
CLM
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
CLM
1395
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
CLM
2327
LEY Jamie
CELTIC
LUX
2007
CLM
4363
MARTINS DE ROSALES DIAZ Manuel
CELTIC
ESP
2008
CLM
1879
PECHON Damien
CELTIC
BEL
2008
CLM
4367
OCAKDAN Senay
CELTIC
LUX
2005
CLM
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
CLM
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CELTIC
LUX
2003
CLL
2554
RECHT Tom
CELTIC
LUX
2004
CLL
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
CLL
4492
CLOSTER Julie
CELTIC
LUX
2002
CLL
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
CLL
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
CLL
3276
MOLITOR Christian
CELTIC
LUX
1988
CLL
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
CLL
4089
KOTECKÝ Jáchym
CELTIC
CZE
2011
CLK
3748
VAESSEN AABY Mads
CELTIC
LUX
2012
CLK
3036
FEINEN Zohra
CELTIC
LUX
2009
CLM
3502
GAJIC Danica
CELTIC
LUX
2009
CLM
2844
GREMLING Maud
CELTIC
LUX
2010
CLM
1038
JÜCH Nea
CELTIC
LUX
2009
CLM
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
CLM
2010
LAMY Rachel
CELTIC
LUX
2010
CLM
4204
LANNERS Mia
CELTIC
LUX
2010
CLM
4139
LEISTICO Lisa
CELTIC
LUX
2010
CLM
4276
MARQUES Zoé
CELTIC
LUX
2009
CLM
2762
RECKINGER Nelly
CELTIC
LUX
2009
CLM
1598
SCHOLER Julie
CELTIC
LUX
2009
CLM
4052
STRASSER Louise
CELTIC
LUX
2010
CLM
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
CLM
3164
FAUST Fränz
CELTIC
LUX
2010
CLM
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
CLM
3512
LONGO Ilan
CELTIC
BEL
2009
CLM
2337
LOSCH Julien
CELTIC
LUX
2010
CLM
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
CLL
289
OLIVEIRA Luka
Cross. Pop
LUX
1993
CLM
433
DA FONSECA Marco
Cross. Pop
LUX
1968
CLM
1616
LEFEVRE Eloïse
CSL
LUX
2004
CLL
4310
OLINGER Lucie
CSL
LUX
2016
CLK
4023
MULLER Emil
CSL
LUX
2015
CLK
4291
LUBENETS Pavel
CSL
LUX
2010
CLM
4334
LUBENETS Mikhail
CSL
LUX
2008
CLM
4407
AGELAN Félicia
CSL
FRA
2012
CLK
3577
BISETEGN AMESH Tekuam
CSL
ETH
1987
CLL
3349
KROMBACH Mara
CSL
LUX
2005
CLM
3377
BOSSUYT Stijn
CSL
BEL
1977
CLM
2920
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
CLL
258
GEISTOR Charlotte
CSL
LUX
2016
CLK
1304
GRETHEN Charel
CSL
LUX
1992
CLM
3518
HOFFMANN Luc
CSL
LUX
1987
CLM
249
HAMDDOUNE Omar
CSL
LUX
1990
CLM
3966
DAGUENET Saskia
CSL
LUX
1980
CLL
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
CLL
3682
WAGENER Aurélie
CSL
LUX
1993
CLL
3571
FELTEN Chris
CSL
LUX
1991
CLL
2617
GEISTOR Matthias
CSL
LUX
1985
CLL
211
HUSTIN Valère
CSL
BEL
1993
CLL
4543
ALHOSAIN Majed
CSL
KSA
1971
CLL
1733
TOUSSAINT Céleste
CSL
FRA
2004
CLL
2466
BARBERON Emilie Sayuri Aurélie
CSL
FRA
2004
CLL
3595
BOSSUYT Judith
CSL
BEL
2004
CLL
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
CLL
212
HENZ Victor
CSL
LUX
2006
CLM
4535
KOHNEN Louis
CSL
LUX
2003
CLL
4154
KLEIN Chiara
CSL
LUX
2005
CLM
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
CLM
1430
CASTEL Emma
CSL
LUX
2005
CLM
216
KORE Melisa
CSL
LAT
2006
CLM
3301
ROCHET Louna
CSL
FRA
2006
CLM
2304
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
CLM
3492
BARBERIS Gaspare
CSL
FRA
2005
CLM
3108
BOSSUYT Nathan
CSL
BEL
2005
CLM
3178
BAUSCH Zoé
CSL
LUX
2008
CLM
1518
BAUSCH Tom
CSL
LUX
2007
CLM
3797
BOSSUYT Esther
CSL
BEL
2007
CLM
2917
THEIN Madara
CSL
LUX
2007
CLM
2988
HEILIGER Lilly
CSL
LUX
2008
CLM
4035
BLANCHE Anastasia
CSL
FRA
2008
CLM
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
CLM
221
ÖSTLING Carl
CSL
SWE
2007
CLM
222
ÖSTLING Eric
CSL
SWE
2008
CLM
2931
ROQUE-CHEVALIER Adèle
CSL
FRA
2007
CLM
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
CLM
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
CLM
4049
GLEIS Manon
CSL
LUX
2007
CLM
3090
DELSAUX Laura
CSL
BEL
2007
CLM
4342
DEN OTTER Sophia
CSL
NED
2007
CLM
1766
BOUW Myriam
CSL
NED
2008
CLM
4396
PEREDERIY Alina
CSL
LUX
2008
CLM
4341
MORAN Tristan
CSL
FRA
2005
CLM
2136
LALLEMAND Simon
CSL
FRA
2007
CLM
1196
DALLE Victor
CSL
FRA
2007
CLM
1682
VILLENTHAL Madis
CSL
EST
2008
CLM
2207
NICOLA Gil
CSL
LUX
1990
CLM
4056
FELICETTI Mathis
CSL
LUX
2015
CLK
4344
NARANTUGULDUR Nolan
CSL
LUX
2016
CLK
4312
MAMÈRE Victor
CSL
LUX
2016
CLK
4050
RÖTZEL Colin
CSL
LUX
2015
CLK
4060
SCHMIT Pierre
CSL
LUX
2015
CLK
4390
SECK Louis Joachim
CSL
LUX
2016
CLK
4314
SEMAN Valentin
CSL
CZE
2015
CLK
4305
SOUSA BANREZES Lenny
CSL
LUX
2016
CLK
4040
VASILJKOVIC Ahmed Kermout
CSL
SRB
2015
CLK
4309
WEBER Maxim
CSL
LUX
2016
CLK
4388
ABDELSAMAD Khadija
CSL
EGY
2015
CLK
4062
FILLING Sina
CSL
LUX
2015
CLK
4417
GOLDSCHMIDT Lena
CSL
LUX
2016
CLK
4311
LAMBORAY KONG Chloé Fei
CSL
LUX
2016
CLK
4025
NIEDERCORN Sixtine
CSL
LUX
2015
CLK
4024
STRAUS Emilie
CSL
LUX
2015
CLK
3304
BIDNYI Matvii
CSL
UKR
2013
CLK
4298
BODÉRÉ NICOLAS Alban
CSL
FRA
2014
CLK
4277
DAMBAX Hugo
CSL
GER/FRA
2014
CLK
4318
DONCKEL Tadeus
CSL
LUX
2014
CLK
2808
FRIEDEN Pierre
CSL
LUX
2013
CLK
4095
GODART Mats
CSL
LUX
2013
CLK
4537
HIGUERA Samuel
CSL
ESP
2014
CLK
4030
JONES Winston
CSL
LUX/GBR
2013
CLK
4343
KARNET David
CSL
CZE
2014
CLK
2798
LUINO Tommaso Leone
CSL
ITA
2014
CLK
2817
MAMÈRE Arthur
CSL
LUX
2014
CLK
1116
NIEDERCORN Albert
CSL
LUX
2013
CLK
2877
PETSCHKO Elias Jacob
CSL
AUT
2013
CLK
1114
SCHMIT Emile
CSL
LUX
2013
CLK
1100
SECK Charles
CSL
LUX
2013
CLK
4345
SOUSA BANREZES Ayden
CSL
LUX
2013
CLK
2020
STRACKS Mathéo
CSL
LUX
2013
CLK
4320
WEIS Marcel
CSL
LUX
2013
CLK
4316
WIRTZ Louis
CSL
LUX
2013
CLK
2837
BECK Lili
CSL
FRA
2014
CLK
4337
CZAPIEWSKA Hannah Alexandra
CSL
SVK
2014
CLK
2875
FAYE Korka
CSL
ITA
2014
CLK
1810
FELLMANN Apolline Marianna
CSL
FRA
2013
CLK
2929
FUENTES MUNOZ Olivia
CSL
ESP
2013
CLK
234
KACZMAREK RYDBERG Astrid
CSL
FRA
2014
CLK
4297
MICHAILIDIS Danae
CSL
GRE/USA
2013
CLK
2796
PARTIOT Madeleine, Isabelle
CSL
FRA
2013
CLK
1110
RACKÉ Vicky
CSL
LUX
2013
CLK
4391
SCHMITZ Vicky
CSL
LUX
2013
CLK
4418
SCHUH Fruzsina
CSL
HUN
2013
CLK
4510
TASI-MOTA Rebeka Lys
CSL
HUN
2014
CLK
4028
WELTER Claire
CSL
LUX
2014
CLK
1234
PLAHÉ LAROSCHE Amaya
CSL
LUX
2010
CLM
1826
AVERJANOVS Arturs
CSL
LAT
2011
CLK
4398
BEN DRISS Alexander
CSL
FIN
2011
CLK
4287
BENKO Daniel
CSL
SVK
2012
CLK
3019
BIDNYI Mark
CSL
UKR
2011
CLK
4339
CZAPIEWSKI Leaonard Jan
CSL
SVK
2012
CLK
3384
GIAMPIETRO Alessio
CSL
ITA
2011
CLK
2356
GOLDSCHMIDT Lou
CSL
LUX
2012
CLK
4394
GUERIN Raphaël
CSL
FRA
2012
CLK
3472
JIMÉNEZ BRUCK Jules
CSL
LUX
2011
CLK
2681
LIEBERMANN Arthur
CSL
LUX
2011
CLK
1050
STEINHÄUSER Thierry
CSL
LUX
2012
CLK
2652
STRAUS Charles
CSL
LUX
2012
CLK
1340
THIEBAUD Mathieu
CSL
LUX
2011
CLK
1142
TROMANS David
CSL
LUX
2011
CLK
1133
WAGENER Ben
CSL
LUX
2012
CLK
2916
WELTER Leo
CSL
LUX
2011
CLK
2803
BEISSEL Chloé
CSL
LUX
2011
CLK
2993
BLANCHE Eléonore
CSL
FRA
2011
CLK
4384
CAMARA Mariame
CSL
FRA
2011
CLK
1081
CARLIN BONTEMPI Freja
CSL
ITA
2012
CLK
4294
DALLAFIOR Caterina Serena
CSL
ITA
2012
CLK
4330
DECOBERT Lucie
CSL
LUX
2011
CLK
4317
DONCKEL Rheya
CSL
LUX
2012
CLK
217
DRPLJANIN Samra
CSL
LUX
2011
CLK
1136
ENGEL Nina
CSL
LUX
2012
CLK
4536
HIGUERA Raquel
CSL
ESP
2012
CLK
4038
JONES Vivienne
CSL
LUX/GBR
2011
CLK
3745
KAYSER Lori
CSL
LUX
2011
CLK
4240
LEMAL Louise Pixie
CSL
LUX
2012
CLK
1364
PARANT Solange Virginie
CSL
FRA
2011
CLK
2880
RACKÉ Anna
CSL
LUX
2011
CLK
3069
BRITO RODRIGUES Catarina
CSL
POR
2011
CLK
2214
SCHMIT Estelle
CSL
LUX
2011
CLK
1817
SONDORE Stella
CSL
LAT
2011
CLK
1816
SPULE Sofija
CSL
LAT
2011
CLK
2185
WAGNER Julie
CSL
LUX
2012
CLK
4319
WEIS Charlotte
CSL
LUX
2011
CLK
4387
WENNEBÄCK Agnes
CSL
SWE
2012
CLK
4336
WIRTZ Charlie
CSL
LUX
2011
CLK
3928
STRAZDINA Sintija
CSL
LAT
2008
CLM
1834
D'ALIMONTE Carlotta
CSL
LUX
2008
CLM
1479
BLOOMER Akiko Enola
CSL
LUX
2010
CLM
1399
BOSSUYT Mirjam
CSL
BEL
2009
CLM
219
CAÑETE GALAN Martina
CSL
ESP
2009
CLM
4338
CZAPIEWSKA Tara Elizabeth
CSL
SVK
2010
CLM
4413
EGRET Prune
CSL
FRA
2009
CLM
1807
FISCHER Emilia Marie
CSL
GER
2009
CLM
2996
KAPINAJOVÁ Hana
CSL
SVK
2010
CLM
4192
LEMAL Charlotte
CSL
LUX
2010
CLM
1300
ONOMO EBODE Naïca, Elena
CSL
FRA
2010
CLM
4264
PEROSINO Julie
CSL
FRA
2009
CLM
1900
SAHR Tonya
CSL
LUX
2009
CLM
220
SECK Leonie Olivia
CSL
LUX
2010
CLM
4071
THOMÉ Emma
CSL
LUX
2009
CLM
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
CLM
1015
D'ALIMONTE Edgar
CSL
LUX
2010
CLM
1353
AZEVEDO DAGUENET Andy
CSL
LUX
2010
CLM
4329
DAVRADAKIS Michail
CSL
GRE
2010
CLM
4323
DECOBERT Léo
CSL
LUX
2010
CLM
4266
FLEMING Ben
CSL
LUX
2009
CLM
2645
FRANTZ ESCALONA Enrique
CSL
LUX
2009
CLM
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
CLM
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
CLM
4328
GREGORUTTI Lorenzo
CSL
ITA
2010
CLM
2132
HERR Frédéric
CSL
LUX
2010
CLM
4265
HILD Mathis
CSL
LUX
2009
CLM
3022
JONES Miles
CSL
LUX
2010
CLM
2918
KAYSER Leo
CSL
LUX
2009
CLM
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
LUX/RUS
2009
CLM
4464
LIEBERMANN Raphaël
CSL
LUX
2009
CLM
2389
LUDZACK Dean
CSL
LUX
2010
CLM
4511
MALLOUK Sasha
CSL
FRA
2010
CLM
3252
NIEDERCORN Gaspard
CSL
LUX
2010
CLM
1828
PONDARD KISINDE Jayden
CSL
FRA
2010
CLM
2932
REY PANIAGUA Manuel
CSL
ESP
2009
CLM
2135
ROQUE-CHEVALIER Oscar
CSL
FRA
2010
CLM
4254
SIMON-BRUTEL Arthur
CSL
FRA
2009
CLM
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
LUX
2009
CLM
1138
TROMANS PALOMINO Daniel
CSL
ESP
2009
CLM
2953
TYMRÁK Martin
CSL
CZE
2009
CLM
4290
VANDENABEELE Jan
CSL
BEL
2010
CLM
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
CLM
4439
STOYKOVA Maria
CSL
BUL
2009
CLM
2828
SPAUS Maxime
CSL
FIN
2012
CLK
4064
HELMINGER Yari
CSL
LUX
2010
CLM
4065
HELMINGER Kayan
CSL
LUX
2009
CLM
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
CLM
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
CLM
2955
WALRY Anthony
CSL
FRA
2007
CLM
1240
MUNSCH Marie
CSL
LUX
2013
CLK
4304
MUNSCH Simon
CSL
LUX
2016
CLK
4039
SHADIE Ilyan
CSL
FRA/BEL
2015
CLK
4333
CASTANO COPOT Tomas
CSL
ESP
2010
CLM
1362
BAUBION Jeanne Margaret Denise
CSL
FRA
2008
CLM
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
CLM
225
MARCHANDISE FALLON Pierre
CSL
FRA
2007
CLM
2949
CARA Vladimir
CSL
ROU
2007
CLM
214
PETERSEN Thomas Alexander
CSL
GBR
2005
CLM
1722
BOURG Nolwenn
CSL
LUX
2006
CLM
4332
DARRAS Salomé
CSL
FRA
2013
CLK
2476
FLAMMANG-LIES Ina Nina
CSL
LUX
2013
CLK
2662
POSPISIL Peter
CSL
SVK
2011
CLK
4424
DE GIOVANNI Andrea
CSL
ITA
2006
CLM
4423
DE GIOVANNI Sofia
CSL
ITA
2008
CLM
3424
KROMBACH Linda
CSL
LUX
2007
CLM
1481
VICENTE Gabriel Philippe
CSL
FRA
1976
CLL
253
NAJIH Amin
EATGL
FRA
2013
CLK
252
NAJIH Issam
EATGL
FRA
2012
CLK
251
NAJIH Mryam
EATGL
FRA
2010
CLM
250
NAJIH Affan
EATGL
FRA
2009
CLM
227
ENTINGER Elena
Esty
FRA
2006
CLM
4015
TEIXEIRA Jory
FLA/IND
LUX
2005
CLM
1432
BUCCIARELLI Camille, Alice
FLA/IND
FRA
2005
CLM
213
HUSTING Elisa
FOLA
LUX
1998
CLL
3027
KNAFF Elisabeth
FOLA
LUX
2004
CLL
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
CLM
1285
KEMP Lola
FOLA
LUX
2006
CLM
2954
LOESCH Lilli
FOLA
LUX
2007
CLM
2477
STEFFEN Ben
FOLA
LUX
2012
CLK
4121
CESARI Camille
FOLA
FRA
2011
CLK
1699
MAJERUS Azadeh
FOLA
LUX
2007
CLM
2809
ORIGER Lola
FOLA
LUX
2008
CLM
1245
LIBENS THEIN Li
FOLA
LUX
2009
CLM
1087
MAURO Lilou
FOLA
FRA
2009
CLM
2462
WEBER Lynn
FOLA
LUX
2009
CLM
3428
SCHAACK Lynn
FOLA
LUX
2009
CLM
1946
HUSTING Marta Maria Vera
FOLA
LUX
2011
CLK
3555
MAURO Lya
FOLA
FRA
2011
CLK
2107
LIBENS-THEIN Maxine
FOLA
LUX
2012
CLK
236
KEZIE-BALLERINI Joy
FOLA
LUX
2012
CLK
1687
KEMP Lou Anne Käthe
FOLA
LUX
2013
CLK
3626
VISPI Lea
FOLA
LUX
2013
CLK
235
KEZIE-BALLERINI Iola
FOLA
LUX
2014
CLK
2628
KASS Christophe
FOLA
LUX
1982
CLL
4268
KEIFFER Jimmy
FOLA
LUX
1987
CLL
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
CLL
4355
FAUSTINO DO VALE GIL
FOLA
LUX
2006
CLM
4233
SCHRANTZ Oscar
FOLA
LUX
2006
CLM
3092
HUSTING Oscar
FOLA
LUX
2009
CLM
4462
BEKKALI Omar
FOLA
BEL
1978
CLM
2674
GUETTI Laurent
FOLA
LUX
1979
CLM
2280
WAMPACH Henri Jude
FOLA
LUX
2010
CLM
3991
WAMPACH Alexandre Laurent
FOLA
LUX
2013
CLK
1474
KEZIE-BALLERINI Marly
FOLA
LUX
2009
CLM
4430
KEZIE-BALLERINI Joy
FOLA
LUX
2012
233
LAYACHI Meissa
JSA
FRA
2009
CLM
248
D'HULSTER Pauline
JSA
FRA
2008
CLM
247
LAYACHI Redouane
JSA
FRA
2007
CLM
246
ATHMANI Lilly
JSA
FRA
2011
CLK
232
LAYACHI Kemil
JSA
FRA
2012
CLK
210
BRONNING ISAKSSON Cornelia
LIAL
SWE
2013
CLK
4242
CHARLESWORTH-VON KUNITZKI-NEU Clara
LIAL
LUX
2010
CLM
3442
ELCHEROTH Lena
LIAL
LUX
2010
CLM
4231
KITA Yannick
LIAL
GER
2008
CLM
1216
LOPES Elena
LIAL
LUX
2008
CLM
4443
LOPES Maxime
LIAL
LUX
2016
CLK
4445
PLEIMLING Florian
LIAL
LUX
2014
CLK
4326
THILL LUCAS Célina
LIAL
LUX
2010
CLM
4376
VICENTE-SANZ Julie
LIAL
FRA
2010
CLM
218
MAJERUS Charlotte
LIAL
LUX
2013
CLK
1336
DOSSIN Jehan
TRILUX
BEL
1985
CLL
4441
BARTHEL Max
Trispeed
LUX
2015
CLK
239
FERRARI Julie
Trispeed
LUX
2016
CLK
238
GROFF Charel
Trispeed
LUX
2016
CLK
1321
FOLMER Lou
Trispeed
LUX
2013
CLK
3224
PAULY Michèle
Trispeed
LUX
2013
CLK
3226
PAULY Manon
Trispeed
LUX
2013
CLK
4143
PHILIPPART Ella
Trispeed
LUX
2013
CLK
4144
PHILIPPART Sara
Trispeed
LUX
2013
CLK
4436
SCHUMACHER Emil Hjelen
Trispeed
LUX
2013
CLK
4113
KNEPPER Marie
Trispeed
LUX
2014
CLK
4529
LOETZ Anna
Trispeed
LUX
2013
CLK
1186
FOLMER Felix
Trispeed
LUX
2011
CLK
2140
HENDRIKS Maurice
Trispeed
LUX
2011
CLK
4528
RUCH Antoine
Trispeed
LUX
2011
CLK
4451
DEMARET Louise
Trispeed
BEL
2012
CLK
4349
SMITH Ella
Trispeed
FRA
2011
CLK
3488
COIMBRA DAUPHIN Noah
Trispeed
LUX
2010
CLM
2353
PAULY Sven
Trispeed
LUX
2010
CLM
1400
PHILIPPART Enny
Trispeed
LUX
2009
CLM
2970
PIECH Leah
Trispeed
LUX
2010
CLM
2339
VANOLST Emile
Trispeed
LUX
2009
CLM
3267
TURPING Tom
Trispeed
LUX
2010
CLM
4114
KINTZLÉ Leo
Trispeed
LUX
2009
CLM
1850
GROTZ Nikla
Trispeed
LUX
2010
CLM
4437
PETIT Charly
Trispeed
BEL
2010
CLM
2191
BIVER Pier
Trispeed
LUX
2010
CLM
4452
CHRISTEN Chiara
Trispeed
LUX
2010
CLM
2797
NOTHUM June
Trispeed
LUX
2009
CLM
2070
LORETZ Elisa
Trispeed
LUX
2010
CLM
1405
BERENS Catherine
Trispeed
LUX
2007
CLM
3232
RABEAU Eliott
Trispeed
FRA
2007
CLM
3268
TURPING Tim
Trispeed
LUX
2008
CLM
2503
BIVER Lou
Trispeed
LUX
2005
CLM
3806
REDLAFF Robert
Trispeed
LUX
2003
CLL
237
LANG Elijah
Trispeed
LUX
2005
CLM
2400
CARRÉ Aurélien
Trispeed
FRA
2004
CLL
1719
BOUTEILLER Arnaud
Trispeed
FRA
1984
CLL
3872
CARRÉ Steeve
Trispeed
FRA
1972
CLL
1742
BRIGEOT Maxence
Trispeed
FRA
1989
CLL
1370
LANNERS Nicolas
Trispeed
LUX
2004
CLL
1942
MOREAUX Anaé Nicole Christiane
Trispeed
FRA
2004
CLL
1339
PIECH Sarah
Trispeed
LUX
2006
CLM
226
WUIDAR Valentine
ULA
FRA
2010
CLM
2854
DUARTE EVORA Carlos Georges
X3M Triathlon
LUX
1977
CLL
1871
HALLER Bob
X3M Triathlon
LUX
1993
CLL
422
SCHMIT Tom
X3M Triathlon
LUX
1987
CLL
1421
BUCCIARELLI Rémi, Jean
X3M Triathlon
FRA
2007
CLM
1439
VINCENOT ép.BUCCIARELLI Anne
X3M Triathlon
FRA
1978
CLL
1444
BUCCIARELLI Brice
X3M Triathlon
FRA
1978
CLL
2103
MOUSEL Sarah
X3M Triathlon
LUX
2007
CLM
3091
HIGUERA ARGÜELLES Francisco Javier
X3M Triathlon
ESP
1969
CLL
3203
KOCH Yves
X3M Triathlon
LUX
1984
CLL
229
DICKES Sally
X3M Triathlon
LUX
1990
CLL